Jarní tábor 2024

Akce proběhla: 25.02.2024 - 02.03.2024

Sloup v Čechách, Severní Čechy, skalní labyrinty, jeskyně, hrady a zámky, IQ park, aquapark v Liberci, bojovky, hry, kamarádi, ale také vaření na ohni, zpívání u kytary, společné poznávání světa kolem nás. Je čas těšit se!

Jedeme sem.

Na akci se vracíme opakovaně. Jaké to tam bylo posledně?

Sraz k odjezdu: v neděli 25.2. v 11:30 na vlakovém nádraží v Hronově.

S sebou: kartičku pojištěnce (kopii), přezůvky, spacák (ne karimatku – je zbytečná a zabírá moc místa), hygienické potřeby, ručník, náhradní spodní prádlo, dostatek ponožek, triček,.. (dostatek znamená nezbytné minimum), sportovní funkční oblečení (budeme často chodit), kvalitní impregnovanou pochodovou obuv, batoh na výlety, termosku, blok, tužku, KPZ, šátek, baterku, kapesní nůž, kdo má, tak červenou blikačku na kolo, křesadlo, příp. jednu ping-pongovou pálku (není podmínkou). Pochopitelně oblečení na pobyt v chalupě, dobrou bundu, čepici, rukavice.. Nově ještě přibalte plavky. Vše toto zabalte do jednoho batohu, který vám odvezeme doprovodným vozidlem. Do vlaku vezměte nejvýše jedno příruční zavazadlo se svačinou. Můžete dětem věnovat drobné kapesné na malé nákupy, navštívíme také města v okolí.

Zvažte, zda je dobrý nápad dávat dětem mobilní telefon. U malých dětí je vysoké riziko, že telefon prohloubí pocit stesku. U větších dětí mobilní telefon tolerujeme s našimi pravidly: děti nemají telefony u sebe přes noc, dostávají je k dispozici přes den na výpravy (mohou fotit, vytvářet své reportáže). Při společném programu na chalupě mobilní telefony opět omezujeme. Oddíl nenese odpovědnost za případné zničení přístrojů apod.

Strava: společná od nedělní večeře, děti tedy potřebují jídlo do vlaku (budou cestovat 4 hodiny).

Návrat: Když vše dobře půjde, tak 2.3. v 16:09 hod. na vlakové nádraží v Hronově.

Cena: Kč 3.500,– / osobu (v ceně je doprava vlaky a autobusy, společná strava od nedělní večeře, vstupy, doprava materiálu, návštěva hradů, IQ parku, Babylonu, …). Cena tábora je pro naše oddílové děti dotována a je tedy nižší než u dětí neoddílových.

Cena pro nečleny: Kč 3.900,– / osobu

Platby: Uhraďte na účet č. 41331551/0100, variabilní symbol: 202401 a do zprávy pro příjemce uveďte jméno přihlášeného dítěte. Pro účastníky nečekaně odhlášené z akce po 19.2.2024 se vztahuje nevratný storno poplatek 500 Kč.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl, Tomáš Buriánek

Poznámka: Z důvodu technického zajištění akce a hladké dopravy tam a zpět bychom potřebovali vaši pomoc. Pokud máte velké vozidlo, příp. vozidlo s vlekem, byli byste ochotní si udělat výlet do Sloupu v Čechách? Poptáváme dopravu materiálu a batohů dětí v den odjezdu tam (neděle 25.2.) a v den návratu 2.3. Vždy by se z vaší strany jednalo o jednodenní cestu do Sloupu v Čechách a zpět (dohromady cca 300 km). Veškeré náklady na dopravu samozřejmě proplatíme. Je možné se i prostřídat. Prosíme, avizujte případnou možnost pomoci s dopravou do poznámky v přihlášce a moc vám děkujeme!

Přihlaste se pomocí přiloženého formuláře.

29.12.2023 | Karel Neuschl Aktuality