Jarní dobrodružná výprava

Pořádné boty, protože trasa povede krajinou Jestřebích hor, dostatek pití, protože nastoupáme 400 výškových metrů, KPZ, abychom si mohli opéct něco dobrého na ohni, nabitý telefon, abychom se mohli navigovat a najít třeba kešky a hlavně vy! Malí i velcí Lotři, jejich kamarádi, rodiče! Další výprava je před námi.

>> Fotografie z podobné výpravy

Sraz na akci je v sobotu 06.04. v 08:30 hod. na vlakovém nádraží v Hronově.

A kam se podíváme? Zamíříme do Jestřebích hor, navštívíme rozhlednu Žaltman, podíváme se do Malých Svatoňovic a končit budeme v Radvanicích.

S sebou: Dobré boty odolávající vlhkosti, oblečení vhodné na ven, které se může drobně umazat. Děti půjdou nelehkým terénem, avšak stále po turistických cestách. Batoh na záda, do něj pití na celý den (pozor, trocha čaje v termosce je prima, ale nemusí stačit), svačinu (doporučujeme více menších porcí), něco malého, co dítěti chutná opečené na ohni. Starší zkušenější děti si mohou vzít kapesní nožík na ořez prutu na opékání. Kapesní nožík bude pečlivě uzavřen a bezpečně zabalen v batohu! Menším dětem pruty připravíme. Do batohu doporučujeme náhradní ponožky a dva mikroténové pytlíky, klidně jedno další tričko. Vyplatí se také nějaká malá do batohu skladná podložka na sezení v přírodě.

Návrat: ve stejný den v 14:49 na vlakovém nádraží v Hronově.

Kontakt: Karel Neuschl, 775 031 950, Tomáš Buriánek, 775 951 461

Cena: Kč 150,– / účastníka. Poplatek uhradíte do rukou vedoucího akce při nástupu na nádraží. Účastníci mají v ceně akce dopravu, pojištění a další náklady spojené s organizací akce. Rodiče zdarma, sami si hradí dopravu.

Pozn.: V případě nepřízně počasí se akce může zrušit. V takovém případě budete informováni. V případě účasti rodičů uveďte prosím informaci do poznámky u přihlášky. Děkujeme.

10.3.2024 | Tomáš Buriánek Co bude