Vítejte v dětském vodáckém oddílu!

Akce proběhla: 27.08.2023

Přidejte se k nám a dejte svým dětem šanci prozkoumat krásy vodního sportu, získat nové přátele a rozvíjet se jako osobnosti s pevnými hodnotami.

Kontaktujte nás a připojte se k naší vodácké partě! Nebo se přijďte podívat v průběhu září za námi k naší loděnici a klubovně. Najdete nás u fotbalového stadionu na břehu Metuje každou středu od 16:30 do 18:00.

Parta na celý život, radost a zážitky

Chcete pro své děti nezapomenutelné zážitky plné vzrušení a smíchu? Připojte se k našemu dětskému vodáckému oddílu a připravte se na dobrodružství, která budou pamatovat celý život! Naše parta je jako druhá rodina, kde se děti učí nejen vodním dovednostem, ale také vytvářejí trvalé přátelství.

Sebedůvěra a samostatnost

Vodáctví je sport, který posiluje sebedůvěru a samostatnost. U nás se děti učí, jak řídit svou vlastní loď, plánovat trasy a řešit výzvy na vodě. Tato dovednost se promítá i do jejich každodenního života a pomáhá jim stát se silnými a samostatnými jednotlivci.

Férovost a týmová spolupráce

U Lotrů klademe důraz na férovost a týmovou spolupráci. Děti se učí respektovat a podporovat své kamarády na vodě i na souši. Tato hodnota je pro nás klíčová a pomáhá vytvářet pozitivní prostředí pro růst a rozvoj našich členů.

Co můžete očekávat:

  • Bezpečnost: Náš oddíl klade největší důraz na bezpečnost. Děti budou pod dozorem zkušených instruktorů, kteří mají bohaté zkušenosti s vodáctvím.
  • Zábava: Učení se vodáctví s námi je zábavné a plné dobrodružství. Naše akce a výlety zajistí, že děti si užijí každou chvíli.
  • Vzdělání: Kromě dovedností vodáctví budeme podporovat i další růst dětí. Učíme je o životním prostředí, vodní ekologii, historii vodáctví a turistice.

Přidejte se k nám a dejte svým dětem šanci prozkoumat krásy vodního sportu, získat nové přátele a rozvíjet se jako individuálnosti s pevnými hodnotami.

Pojďte s námi na vodní dobrodružství plné radosti, sebedůvěry a férovosti!

27.8.2023 | Tomáš Buriánek Aktuality