Víkendový sjezd řeky Sázavy

Akce proběhla: 20.05.2022 - 22.05.2022

Tradiční každoroční sjezd řeky Sázavy, který jsme bohužel museli na dva rohy vynechat, je zpět. Pro všechny nezapomenutelná akce plná zážitků. Zveme na akci také rodiče našich členů, můžete Sázavu pojmout jako zajímavou rodinnou dovolenou.

Sázava je jednoduchá řeka, jezdíme ji v úseku Týnec nad Sázavou – Pikovice. V Pikovicích také táboříme.

Sraz k odjezdu: V pátek 20.5. v 16:00 hodin v loděnici. Zde se připravuje a nakládá materiál na akci, přihlášení účastníci dostanou k zapůjčení vodácké vybavení.

Cena akce:

  • Kč 900,– členové oddílu Lotři do 15 let a Vodáci Hronov
  • Kč 950,– ostatní účastníci (nečleni spolků)

V ceně je zahrnuta doprava po dobu celé akce, poplatky za půjčení lodí a materiálu a výdaje na táboření. V ceně není uvedena strava. Poplatek za akci bude uhrazen při odjezdu.

Strava: Vlastní po dobu celé akce. Doporučujeme vybavit děti trvanlivými svačinami, ovocem, pitím (při celodenním sjezdu řeky je nezbytné, aby měl každý svoji flašku s pitím). Pitná voda je k dispozici k doplnění v tábořišti. V pátek a v sobotu večer budeme dělat oheň, je tedy možné si např. upéct nějaké špekáčky.

Ubytování: Ve vlastních stanech. Oddíl má jisté (spíše malé) možnosti stany na akci zapůjčit. Pokud byste tuto možnost rádi využili, neprodleně nás s touto prosbou kontaktujte.

S sebou: spacák, karimatku, pohodlné teplé oblečení do stanu a na spaní, baterku, nějaké menší hračky, pokud by pršelo a byli jsme odkázáni za dlouhé stanování. Oblečení na celodenní nošení, bundu, pláštěnku, pevnou obuv. Na vodu budete potřebovat zvlášť oblečení. Včetně bot. Kdo nemá vodácké, doporučujeme zvolit šusťákové oblečení, více tenkých vrstev. Dobré je si jedno oblečení na vodu vyčlenit a zabalit zvlášť do igelitového pytle. Hospodařte. Namočíte si v sobotu boty do vody? V neděli na sjezd si je zkrátka vezmete mokré na sebe, není třeba mít na každý den na každý sjezd vše nové. Nepodceňte ale také věci jako jsou sluneční brýle, opalovací krém, repelent, kus toaletního papíru.

S jakýmikoliv dotazy se obraťte na garanta akce Ondru Jansu tel. 732 945 607

Přihlášky uzavřeny

6.5.2022 | Ondra Jansa Aktuality