Ondra Jansa vyhrál soutěž Mokří Lotři!

Akce proběhla: 08.06.2013

„Je to prostě úžasný. Jsem strašně rád, že se mi to tentokrát povedlo“, komentuje po závodě Ondra. „Plánoval jsem to tak od začátku školního roku.“ Soutěž s názvem Mokří Lotři probíhá již třetí rok a její vítěz dostává od oddílu tričko s logem soutěže a jménem výherce.

„Dlouho jsme si lámaly hlavy nad tím, jak motivovat Lotry k co největší účasti na jarních řekách. Tato soutěž si právě toto dala za cíl a jak je vidět, funguje to dobře“, říká k soutěži vedoucí oddílu Tomáš Buriánek.

„Dobrá byla“, pochvaluje si Michal Lokvenc, výherce ročníku 2012. „Ze všech řek se mi nejlíp sjížděla Jizera a Labe. No a dnes byl nejlepší ten spodek pod jazykem.

„Jsem hodně naštvanej na Vojtu, protože neumí přitahovat“, stěžoval si po závodě Pavel. „Cvakli jsme se dvakrát, ale bylo to super.“

Soutěžní dopoledne, které celoroční soutěž uzavřelo velkým vodáckým závodem, uteklo jako voda v naší Metuji. Děkujeme za účast dlouhodobých příznivců oddílu a rodičů, kteří přišli své děti podpořit. Velice to akci pomohlo a věříme, že se všichni dobře bavili. Lotři k závodu přistupovali s velkými obavami, které však pominuly po první slalomové části. A co čochtani? Byli! Ty zde přeci nesmí chybět. Ostatně na fotkách vše uvidíte.

Autory fotek jsou: Martin Málek, Tomáš Buriánek, Karel Neuschl

 

8.6.2013 | Karel Neuschl 2013 Aktuality