Oddílová víkendovka

Akce proběhla: 25.11.2023 - 26.11.2023

Akce s přespáním! Průzkum opevnění z druhé sv. války, geocaching, řádění v bazénu, noční bojovka u klubovny, pizza párty a kino. Lze tohle vůbec stihnout? Tady nesmíš chybět!

Sobotní výprava nás zavede na nedaleký Pavlišov. Prozkoumáme zdejší řopíky a opevnění, odlovíme pár kešek a poté se vydáne do Náchoda do plaveckého bazénu, kde se pořádně zrelaxujeme a vyřádíme. Vlakem zpět se dostaneme pohodlně do klubovny, kde na nás čekají hry, bojovka venku v okolí klubovny, pizza k večeři a kino na dobrou noc. Až budeš ve škole vyprávět zážitky z víkendu, budeš král. 

Vybavte se: na část akce v klubovně: Spacák (karimatka není třeba), oblečení na spaní, hygienické potřeby, baterka, přezůvky. Na sobotní venkovní část: Batoh na záda, v něm: svačinu na celodenní výpravu (více menších porcí, budeme svačit dvakrát po dobu výletu a jednou po bazénu), pití (alespoň 1,5 litru), plavky, mýdlo, ručník (tyto položky v igelitové tašce, kam je po plavání vložíme mokré).

Sraz: v sobotu 25.11. v 10:00 v klubovně. Zde si necháme velká zavazadla a poté se vydáme na výpravu.

Cena: Kč 250,– / účastníka. V ceně je doprava, bazén, sobotní večeře a nedělní snídaně, ubytování. Oddíl akci dotuje.

Konec akce: V neděli 26.11. v 10:00 hodin v klubovně. 

Akce je vhodná také pro rodiče dětí. Vyrazte s námi na krátkou nenáročnou výpravu, dopřejme si příležitost se lépe vzájemně poznat! (Uveďte prosím tuto milou informaci např. do poznámky v přihlášce).

12.11.2023 | Karel Neuschl Aktuality