Lotři na Závrchách!

Akce proběhla: 09.06.2023 - 11.06.2023

V uplynulém víkendu se na Závrchách konal další ročník naší tradiční oddílové soutěži, Oddílové jedenáctky.

Lotři jsou na víkend rozděleni do dvou týmů, které mezi sebou soupeří v jedenácti různých disciplínách, které je prověří v mnoha směrech. Rychlost, vytrvalost, šikovnost, orientace, odvaha, dokonce i nějaké ty znalosti, ale hlavně musejí celý víkend spolupracovat, protože jako jednotlivec zvítězit nemůžou.

Během víkendu tak není nouze o napínavé momenty, kdy oba týmy dělí jen vteřiny od dalších bodů. Každý se snaží pro svůj tým odevzdat maximum a je to zkrátka znát.

Tento ročník vyhrál tým s názvem „Metabisulfitas“, který své vedení dokázal upevnit až v nedělním ránu. Zanechat podpis na památeční desce, která zdobí naší klubovnu tak mohli Hubert, Vítek, Pepa, Adam a Anička, kterým ještě jednou gratulujeme.

Sám za sebe teď musím ještě poděkovat všem instruktorům a vedoucím, kteří se na akci podíleli. Rodičům, kteří nám pomohli s odvozem dětí na Závrchy. Hlavně však rodině Kubínových, která každoročně za touto akcí stojí, propůjčí nám na víkend chalupu, vaří nám a v neposlední vymyslí i pár disciplín.


Fotila: Rozálie Kaválková

12.6.2023 | Josef Tér Aktuality