Lotr vyhrál Hořcovou výzvu

Akce proběhla: 01.04.2020 - 17.05.2020

V posledních šesti týdnech soupeřili naši lotři s dalšími účastníky Hořcové výzvy a nasbírali neuvěřitelnou hromadu nových vědomostí, zkušeností, dovedností a zážitků.

A jak to dopadlo? Povíme. Ale nejdřív Vám tu nechám zhodnocení od samotných organizátorů výzvy

Šest týdnů dobrodružství je za námi! Velká hra tomíků je u konce. Hořcová výzva letos přilákala 2087 hráčů ze 76 oddílů a v mnohých rodinách otočila život naruby. Společně, i každý zvlášť, jste prožili kupu nevšedních zážitků, vyzkoušeli mnoho nového, překonali své vlastní hranice a zažili spoustu zábavy.

Doufám, že vás Hořcová výzva rozptýlila v této nevšední době a okořenila vám dny strávené doma, ale nakonec také venku v přírodě. Mnozí si nejvíce užili karaoke show, pro někoho byla nejnáročnější země láva či zakázaná slova, rodiče zajisté ocenili umývání nádobí.

Nejoblíbenějším úkolem ze všech 111 byl hod kostkou. Jsem rád, že jste šli do všech úkolů naplno, i těch šílených (joudovských). Celkem jste splnili neuvěřitelných 93 285 úkolů a neskutečných 66 z vás splnilo úkoly všechny.
Klobouk dolů.

Každému z vás patří velké poděkování, jelikož jen díky vám, vaší píli a nadšení, se stala Hořcová výzva hrou se vším všudy. A vy jste byli jejími hnacími motory.

TOMÍCI JSTE BORCI! Mám z toho velkou radost.“


Já už doplním jen výsledky, kterými jste nás nesmírně potěšili:

Klárka Dostálová vyhrála kategorii děti!

Ve stejné kategorii se 4 lotři umístili do 20. místa

V kategorii kmetů se za náš oddíl nejlépe umístila Bára Smutná na 73. místě

A jako oddíl jsme se umístili na úžasném 7. místě z 76 odílů!

Všem účastníkům moc děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu.

Na závěr ještě patří poděkování všem rodičům, kteří to s Lotry doma celých šest týdnů vydrželi. I když chodili v oblečení naruby, spali v kuchyních pod stoly, celý den si vylívali sklenici vody na hlavu, celé odpoledne mlčeli a potom jste jim úkoly ještě na internetu potvrzovali.

Moc děkujeme, že jste je v tom podpořili.

26.5.2020 | Josef Tér 2020 Aktuality