Letošním mokrým lotrem se stává Venda Pražák, do Aqapalace pojede Venda, Klára a Hubert.

Akce proběhla: 29.06.2018

A je to tu! Máme to černě na pádle. S každým rokem přicházejí nové akce, zážitky, výherci celoročního bodování, ale hlavně zkušenosti jak v životě tak i na vodě.

Letošní závod o mokrého lotra byl obzvlášť zajímavý, protože ani letos jsme novinkami nešetřili. Lotři z řad Žabáků soupeřili mezi sebou ve slalomové části  a  v jízdě pod jazykem, pro starší lotry z řad Tučňáků a Wolveráků jsme si letos připravili jednu chuťovku. Tradiční pasáž jízdy pod jazykem začínala sjetím  naší nové skluzavky,  která vás bufne až do protějšího vracáku ohromnou rychlostí! Každý lotr se s tím vypořádal po svém a bravurně, ale nebyl čas otálet, protože byl před zraky poroty a jeho ještě čekala jízda pod jazykem, kde mohl předvést co umí a ukázat  jaký vodák se v něm ukrývá. 

Výkony to byly neskutečné a místy i vyrovnané, ale přestože každý jel  jak nejlépe uměl, jen jede, může být mokrým lotrem a letos jím je  Venda Pražák.

Rok co rok se každý lotr ve všem zlepšuje a my jsme rádi, že můžeme být u toho. Jsme na všechny z nich nevýslovně pyšní.

V celoroční bodování vyhráli: Venda Pražák, Klárka Dostálová, Hubert Smutný.

Všem výhercům gratulujeme, ale na výhru si musíte počkat. Přece jen musíte vstřebat a oslavit své vítězství.

A teď už jen pár slov na závěr. Přejeme Vám všem krásné a pohodové prázdniny a  na viděnou na letním táboře.

Fotil: Tomáš Buriánek 

3.7.2018 | Pavel Lacko 2018 Aktuality Fotky