LAN párty je za dveřmi!

Akce proběhla: 26.12.2019 - 27.12.2019

A bude již 26.12. Ano, pojďme si to říct nahlas: Je to zvěrstvo! Neplecha! Jak nevkusně brzy! A protože máte pravdu, můžete se rovnou přihlásit. Nebo to udělá někdo před vámi!

Ne, později to nelze. V pátek odpoledne část účastníků totiž odjíždí na hory a v sobotu bude klubovna hostit návštěvu jiného oddílu. Zpět tedy k naší akci.

Čeká nás zážitková akce s přespáním, hlavním prostředkem zábavy bude vlastní počítač a hry hrané spolu, ale také (především) proti sobě. V jeden čas v jedné místnosti. Pokud stále tápete, co že se vám to snažíme popsat, mrkněte třeba sem, sem, nebo i klidně sem. Prakticky se jedná o tradiční setkání počítačovými hrami narušených lidí. Vítejte mezi svými.

Sraz: 26.12. ve 13 hodin v klubovně.

Konec: 27.12. ve 12 hodin v klubovně.

S sebou: Kromě počítače, nebo notebooku přibalte jménem označenou prodlužovačku, rozdvojku a sluchátka. Kdo má, donese si svůj vlastní síťový kabel. Velice nám to usnadní práci. Každý by měl mít jistotu, že na PC rozjede hry jako Call of duty II (příp. IV) (viz. HW nároky), warcraft 3, minecraft. Prospěje volný prostor na HDD (alespoň 20 GB na společné hry). Dále vlastní jídlo a pití (v klubovně teče pitná voda, je zde rychlovarná konvice a základní nádobí), spacák, karimatku, hygienické potřeby.

Cena: Kč 50,– / účastníka. 

Již se přihlásili:

15.12.2019 | Karel Neuschl Členové