Domeček v Dědově si žádá naší pomoc!

Akce proběhla: 13.09.2013 - 15.09.2013

Brigáda v Dědově

Do Dědova přivezli z ničeho nic nové dřevo. A je přeci jasné, že jako oddíl, který je Dědovu nejblíže, zkrátka přijedeme a o dřevo se postaráme. Máte radost? Vyhlašujeme hurá akci! Prosíme každou ruku, každou nohu, která unese nějaké to prkénko v ruce, aby se přihlásila a strávila s Lotry pracovní víkend v Dědově. A to i s tím, že nás ještě jedna velice podobná brigáda čeká ještě v listopadu. Velice náš potěší jakékoliv zapojení rodičů do práce (hledáme více lidí s pilou, maminky mohou Lotrům upéct buchtu, kterou dostanou ke snídani a ke svačině, chalupa je prostorná, můžete s námi strávit celý víkend! Vše napište do přihlášky níže.)

Sraz k odjezdu: v pátek v 16:45 hod. na vlakovém nádraží v Hronově.

Příjezd: na stejné místo v neděli v 11:55 hod.

S sebou: spacák, teplé oblečení na spaní, pracovní oblečení, trika na výměnu – budeme zpocení, hygienické potřeby, předměty proti trudomyslnosti (oblíbenou knihu, kytaru, autíčko, bez kterého si nevydržím hrát), přezůvky do chalupy, oblečení do chalupy, tužku, blok, šátek, KPZ, kartičku pojišťovny (předáte u vlaku vedoucímu).

Strava: Společná od sobotní snídaně. Jídlo na pátek má každý vlastní.

Cena: Kč 150,–/účastníka. V Ceně je zahrnuta doprava, ubytování, strava. Oddíl tuto  výjimečnou akci výraznou mírou dotuje z vlastních zdrojů. Poplatek uhradíte u vlaku.

Přihlášky jsou již uzavřeny.

5.9.2013 | Karel Neuschl Aktuality