Vodácký výcvikový kurz

Akce proběhla: 23.06.2013 - 26.06.2013

Na tuto akci sháníme ochotné lidi, kteří by nám pomohli s: vařením po dobu celé akce (anebo alespoň  na část), s technickým zajištěním akce (především odvoz materiálu na místo konání a zpět). Je to opravdu tak, akce stojí a padá na dobrovolnosti týmu lidí kolem oddílu. Pokud máte možnost, rádi přijmeme Vaši podporu.

Cena akce: Symbolická. Kč 300,–/účastníka. Účastníci tím pomohou uhradit náklady na dopravu. Oddíl tedy sponzoruje dopravu materiálu, ubytování, stravu a další nezbytný materiál.
Účastnický poplatek prosíme uhraďte při nástupu na akci 23.6. ráno u vlaku.

Sraz k odjezdu: 23.6.2013 v 8:30 hodin na nádraží ČD v Hronově

Návrat: na stejné nádraží 26.6.2013 v 17:09 hodin. (může být změněno na dřívější čas)

Strava: Společná od pondělí. Na celou neděli mají Lotři stravu vlastní.

Ubytování: ve vlastních stanech (popř. oddílových – hlaste ale potřebu výpůjčky předem). Posádky stanů si Lotři, věříme, zvládnou dát dohromady předem sami. Spíme v autokempu Ostrov na Malé Skále (vybavený kemp, sociální zařízení, sprchy, kuchyňka, plocha na různé hry, řeka s jezem ihned vedle kempu)

S sebou: vlastní léky, kartičku pojištěnce (odevzdejte do rukou vedoucího u vlaku), spacák, karimatku, kvalitní obuv (budeme hrát ve volném čase sportovní hry a chodit na výlety do skal), repelent, sluneční brýle, krém na opalování, alespoň 1,5l lahev na vodu, ešus, lžíci, oblečení do stanu na spaní, oblečení na pobyt v kempu, hygienické potřeby, ručník, škrabku na brambory, KPZ, menší batoh na výlety, pláštěnku. A to nejdůležitější – oblečení na vodu. Výcvikový kurz je speciální tím, že budeme 3x – 4x denně na vodě. Oblečení na vodu použijte tedy takové, které rychle schne, nebo nebude vadit, když si jej obléknete mokré. Boty do vody. Předměty proti trudomyslnosti (oblíbené knížky, karty, hry, hudební nástroj).

Dotazy: obracejte se přímo na vedení oddílu, nejlépe telefonicky.

 

9.5.2013 | Karel Neuschl Aktuality