Podzimní prázdniny v Dědově

Akce proběhla: 25.10.2017 - 29.10.2017

Lotři Hronov - Žabáci - podzimní tábor 8

Dědov už na nás čeká! 

Zveme Vás na tradiční oddílovou akci – podzimní prázdniny v roubené chalupě v Dědově. Čeká nás pět dnů her, kamarádů, výletů a poznávání se vzájemně.

Sraz k odjezdu: Ve středu 25.10. ve 15:50 na autobusovém nádraží v Hronově. Zde předáte vedoucím kopii kartičky zdravotní pojišťovny a případné léky, které dítě bere.

S sebou: Do jednoho batohu nebo cestovní tašky, zabalte: přezůvky do chalupy, teplý spacák (karimatka není nutná), vhodné oblečení do chalupy, dostatek náhradního spodního prádla, ručník, hygienické potřeby, tužku, blok, šátek, uzlovačku, kdo má, tak KPZ, kapesní nůž, baterku. Na ven by děti měly mít dobrou zimní obuv, zimní oblečení, rukavice, čepici. Oblečení volte pokud možno takové, aby zaručené zašpinění moc nevadilo. Malý batoh na výlety, termosku, nebo velkou láhev na pití. Můžete dětem přibalit i menší předměty proti trudomyslnosti – oblíbenou knihu, hudební nástroj.. Nežádoucí jsou mobilní telefony, můžete přeci kdykoli zavolat vedoucím a hry budeme hrát společně v reálu a ne na mobilu.

Návrat: V neděli 30.10. v 11:47 autobusem do Hronova.

Strava: Společná od čtvrteční snídaně. Na středu odpoledne a večer má každý vlastní jídlo.

Program: Výlety po okolí, rozcvičky, stolní hry, služby na vaření, mytí nádobí, nošení vody a společné škrabání brambor, no prostě život naplno!

Cena: Kč 1.200,–/účastníka (v ceně je doprava, strava, ubytování)

Účastník je přihlášen vyplněním elektronické přihlášky a uhrazením ceny tábora výši Kč 1200,- na účet  nebo na družinové schůzce v hotovosti, nejpozději do 21.10.2017.
Číslo účtu: 1191894389/0800, variabilní symbol uveďte datum narození dítěte ve formátu RRRRMMDD, do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte/dětí.

Přihlašování bylo pozastaveno, kapacita chalupy je momentálně naplněna. Pokud přeci jen chcete jet, kontaktujte nás a zkusíme vás zařadit do náhradníků.

 

 

23.10.2017 | Tomáš Buriánek Aktuality