Mikulášský víkend na Májce – přihlašujte se

Akce proběhla: 13.12.2013 - 15.12.2013

Zveme Vás na očekávanou oddílovou akci do Krkonoš na chatu Májku. Víkendová akce, která má již více než desetiletou tradici, nabízí vše, co od ní očekáváte: Zimu, prostou horskou chalupu, horskou turistiku a dobývání nejvyššího vrcholu ČR. 

Nastává tak opakovaně dilema: Dostaneme se letos na Sněžku? Prosincové počasí nám nikdy nedalo nic zadarmo a nesčetně horalů muselo svoji pouť ukončit na Jelence.

Doprava: osobními auty. Sraz k odjezdu bude v pátek 13.12. v 17:00 hod. na náměstí v Hronově.

Cena: Kč 450,–/dítě do 14 let včetně, ostatní Kč 600,–. V ceně je doprava osobními auty, strava a ubytování. Cenu za akci uhraďte do rukou vedoucího při odjezdu.

Strava: Společná od sobotní snídaně. Na  pátek večer má každý jídlo vlastní.

Ubytování: Chata Májka – http://mapy.cz/s/8S4s, vytápěné pokoje, spaní na postelích (ve vlastním spacím pytli), soc. zařízení, společenská místnost.

S sebou: Vše zabalte do jednoho batohu: spacák, přezůvky do chalupy, oblečení do chalupy, menší batoh na sobotní výlet. Na ten doporučujeme: termosku (pokud není alespoň litrová, přibalte další láhev na pití), kvalitní oblečení – pokud máte, použijte více vrstev funkčního materiálu, návleky přes obuv, čepici, rukavice, můžete šálu/šátek, kvalitní teplé ponožky, kvalitní impregnovanou zimní obuv, jelení lůj, krém na obličej – dobré je použít v mrazu, menší kapesné (max. 100 Kč na čaj a polévku na Jelence, pokud to bude třeba), mobilní telefon (nikdy nebyl potřeba, ale jdeme do hor). A dále samozřejmě šátek na hry, tužku, blok, KPZ, hygienické potřeby, ručník. Navrch připravte čelovku – půjdeme s plnými batohy 2 km pěšky v noci ve tmě k chalupě. Kartička pojištěnce, nebo její kopie – odevzdejte vedoucímu akce při odjezdu.

Návrat: v neděli 15.12. v odpoledních hodinách do Hronova. Děti upřesní samy přímo z aut.

Přihlášky již jsou uzavřeny.

25.11.2013 | Karel Neuschl Aktuality