Lotři mají nový web!

Ano, je to pravda, neklame Vás zrak. Pomohli jste nám k tomu Vy, naši návštěvníci. Díky Vašim radám, poznatkům a sděleným postřehům jsme sestavili nové požadavky na moderní web Lotrů  a našli jsme velmi šikovného a ochotného programátora. 

Naučili jste nás, že máte rádi obrázky z akcí, že si rádi povídáte na Facebooku a že vše důležité musíte najít na jedno kliknutí.

Myslíme si, že ve všech okolnostech budete spokojeni.

Bude se Vám líbit sekce fotky, která nyní slouží také jako sekce pro reportáže z akce. Takže jak psaní, tak fotky, vše je nyní na jednom místě a je jen na Vás, jestli začnete nejprve prohlížet fotky, nebo si nejprve počtete v reportáži. Fotky se nyní prohlíží velice komfortně a budete si to užívat.

Zcela nově je přepracována sekce se členy a myslíme si, že s ní potěšíme i naše Lotry. Vidíte v menu Videa? Ano! Lotři mají na internetu již spoustu videí a zde je všechny na jednom místě zveřejníme. Sekce je ještě ve výstavbě, buďte trpěliví ;-).

Jistě se budete ptát, kde najdete staré fotky. Nejen fotky, ale kompletní starší web jsme přesunuli do sekce Archiv, který vidíte nahoře v menu.

Celý web má nyní aktivní RSS kanál, je lépe propojen se sociálními sítěmi a je přehlednější. O grafiku, která je tradičně velmi hezká, se postaraly sestry Jana Bělobrádková a Lída Jirásková, začlenění do webu zvládl pak samotný programátor.

Web vytvořil pan Tomáš Kocifaj a jeho KTStudio za velmi solidních podmínek.

 

13.5.2013 | Karel Neuschl Aktuality