Chcete vyrazit na jarní tábor? Přihláška je připravena

Akce proběhla: 08.03.2014 - 15.03.2014

Lotři vyráží na jarní tábor do Dědova

Zveme Vás na tradiční oddílovou akci – týdenní jarní tábor v roubené chalupě v Dědově. Týden her, kamarádů, sportování a poznávání se vzájemně v každém Lotrovi zanechá spoustu zážitků. 

Sraz k odjezdu: V sobotu 8.3. ve 13:45 na autobusovém nádraží v Hronově. Zde předáte vedoucím doplatek za akci, kartičku zdravotní pojišťovny.

S sebou: Opět do jednoho batohu a max. jednoho příručního zavazadla zabalte: přezůvky do chalupy, spacák (karimatka není nutná), vhodné oblečení do chalupy, náhradní spodní prádlo, ručník, hygienické potřeby, tužku, blok, šátek, uzlovačku, Žabáci mohou KPZ, kapesní nůž, baterku. Na ven by děti měly mít dobrou ještě zimní obuv, zimní oblečení, rukavice, čepici, oblečení volte pokud možno takové, aby zaručené zašpinění moc nevadilo. Malý batoh na výlety, termosku, nebo velkou láhev na pití. Můžete dětem přibalit i menší předměty proti trudomyslnosti – oblíbenou knihu, hudební nástroj.. Nežádoucí jsou mobilní telefony. Pokud potřebujete být s dětmi v kontaktu, učiňte tak vždy až večer. Pro potřeby celotáborové hry prosíme zabalte dětem něco, co by připomínalo tyto kostýmy: 1, 2. Pokud Vás nenapadá nic, co by dům mohl nabídnout, dejte dětem o 2-3 čísla větší mikinu s kapucí, opasek, nebo župan s opaskem.. Tyto kostýmy děti nebudou nosit přes den, využijí se při večerních nástupech a skvěle dokreslí atmosféru okamžiku.

Návrat: V sobotu 15.3. v 11:45 autobusem do Hronova.

Strava: Společná od nedělní snídaně. Na sobotní odpoledne a večer má každý vlastní jídlo.

Program: Letošní tábor bude sice na stejném místě, ale těšíme se na něj již nyní úplně všichni, protože bude jiný. Jeho program a především celotáborou hru si připravují mladí Lotři – Michal, Bára, Ondra a Patrik.

Cena: Kč 1.200,–/účastníka (v ceně je doprava, strava, ubytování a vstupy)

Účastník je přihlášen vyplněním elektronické přihlášky a uhrazením zálohy ve výši Kč 500,– na účet  1191894389/0800, variabilní symbol uveďte datum narození dítěte ve formátu RRRRMMDD, do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte/dětí.  Zálohu uhraďte nejdéle do konce února.  Doplatek bude hrazen u odjezdu na autobusovém nádraží.

Přihlašování na akci již bylo zastaveno.

24.1.2014 | Karel Neuschl Aktuality