Lotři vyzvídali v Kutné Hoře

Akce proběhla: 21.11.2014 - 23.11.2014

Lotři vyzvídali, pátrali, ale také bloudili po ztemnělých uličkách Kutné Hory.

Jak probíhala samotná hra nejlépe ilustrují přiložené fotografie a také překotné vyprávění Lotrů.

Eliáš to komentoval takto: „Bylo to úplně nádherné, a dokonce tam byly i pěkný záchody!“ „Jo ty byly hustý.“, přidává se Patrik. Kluci stihli prolézt záchody ve všech vlacích, kterými jsme jeli. Nejvíce se jim líbilo strouhané mýdlo v EC expresu Hungarian.

„Takže Vyzvědači v temných uličkách byly celkem jako dobrý, dobrá hra celkem. Spali jsme ve třídě s Robinsonama a spali jsme pod lavicema a někdo i na lavicích. Bolek spal pod učitelským stolkem a hráli jsme si tam s tabulí.

V sobotu večer jsme hráli tu hru. Byli jsme rozdělení na útok a obrana a jeden měl čepičku papírovou jako Večerníček  a ten hlídal náš štáb. U něho jsme losovali otázky, které jsme potom museli plnit na cizím území. Jo, město bylo rozděleno na pět barevných částí. My, jsme byli zelení, museli jsme si schovat nějaký úkryt – štáb. A ten štáb jsme měli tak promyšlenej, že ho nikdo nenašel. Za to jsme získali bonusový body a taky jsme našli jinej cizí štáb a za to jsme taky dostali bonusový body. Celkem jsme získali 51,5 bodů a obsadili tak 14 místo z celkem 20 družstev. „, překřikovali se v líčení zážitků Vašek, Eliáš, Patrik a Bára.

 

1.12.2014 | Tomáš Buriánek 2014 Aktuality Tučňáci Wolweráci