Podzimní tábor – Tučňáci a Wolweráci se mohou přihlašovat

Akce proběhla: 01.11.2013 - 03.11.2013

Podzimní tábor Lotrů

Lotři sobě. Jiný termín, ale stejné místo jako Žabáci. Tam vyrazí na svůj víkend družiny Wolweráků a Tučňáků. Ale pozor. Nic na podnosu, nic samo. Jak si akci naplánujete, takovou ji budete mít. Čtěte a přihlašujte se.

Usoudili jsme, že po mnoha letech strávených na všelijakých akcích a výpravách je právě teď ta správná doba dát Vám prostor se prosadit. Pojďte si akci sami naplánovat! Najděte si vlak, sestavte seznam věcí s sebou pro své mladší kamarády ve družinách, připravte si pro ně celotáborovou (vlastně spíš celovíkendovou) hru, zkuste si vymyslet jídelníček a s těmito věcmi zajděte za některým z družinových vedoucích, který Vám je zkontroluje a zveřejní zde na internetu.

Pevně daný je termín, cena akce a bohužel pro vás – dozor dospělých instruktorů.

Cena akce: Kč 300,– / člen. V ceně jsou obsaženy náklady na ubytování, stravu, dopravu a vstupy. Záloha ve výši Kč 150,– splatná nejpozději 18.10.2013 na účet 1191894389/0800 (nebo osobně na družinové schůzce), jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte ve formátu RRMMDD. Doplatek prosím uhraďte na srazu k odjezdu u vlaku 1.11. nebo předem na družinové schůzce.

Ubytování: zděná chalupa (spaní  na postelích, soc. zařízení, sprcha, malá kuchyň součástí společenské místnosti)

Sraz k odjezdu: v pátek 1.11. v 16:45 hodin na vlakovém nádraží v Hronově.

Návrat: v neděli 3.11. v 12:49 hodin

S sebou: Na odjezd si vezměte oddílová trika. Do jednoho batohu zabalte: Spacák, přezůvky, hygienické potřeby, ručník, oblečení do chalupy (nějaké tepláky, mikinu), oblečení na ven na hry (nemějte iluze o našem programu. Oblečení by mělo být takové, kde případné zašpinění, nebo díra nebude vadit). Kvalitní obuv – budeme chodit na výpravy, v tomto období nemusí být špatná volba zimní obuv. Čepici, rukavice, kvalitní bundu proti dešti, nebo pláštěnku. Náhradní spodní prádlo, náhradní trička, dále sešit, tužku, šátek, uzlovačku, KPZ, minimálně litrovou láhev na pití nebo nejlépe termosku, menší batoh na výpravy, kam si děti dají pití a svačinu.

Program: Celovíkendová hra, kterou připravili starší Lotři pro své kamarády, výlety po okolí a v chalupě.

Přihlášky na akci jsou již uzavřeny.

26.9.2013 | Karel Neuschl Aktuality Tučňáci Wolweráci