Lotři zneškodňovali raketu! Na podzimním táboře.

Akce proběhla: 01.11.2013 - 03.11.2013

Wolweráci a Tučňáci, 3 instruktoři. V takové sestavě vyrazili Lotři na svůj podzimní tábor do Teplic nad Metují. Akci si naplánovali úplně sami, sami si vařili a sami přichystali pro své mladší kamarády v družině program.

„Hodně se mi to líbilo, hlavně když jsme zneškodňovali raketu!“ Líčí své zážitky z tábora Jirka Schindler. „Bohužel jsme špatně vyluštili zprávu a přestřihli jsme nesprávný drát“, dramaticky doplňuje.

Také Michal Behm si tábor vychvaluje. „Byl dobrej. Nejvíc se mi líbila ta večerní hra, jak jsme sbírali chemický oblek. Dokonce mě dvakrát chytili.“

„Poslat Wolweráky a Tučňáky na tábor bez tradičních vedoucích, ale jen s instruktory, nás napadlo dlouho předem. Postavili jsme starší členy družin před poměrně krutou realitu, že pro ně nic plánovat nebudeme a že je to na nich. Příležitosti se však chopili velice aktivně a akce pro ně měla tedy svůj význam již mnoho dnů předem, kdy se scházeli a vše si plánovali“ – vysvětluje zvláštní pojetí akce Tomáš Buriánek, vedoucí oddílu.

Fotili: Míra Málek, Fufík, Lotři.

18.11.2013 | Karel Neuschl 2013 Aktuality Tučňáci Wolweráci