Velryby, motýly, kytky i želvy. Nejlepší ale byli sloni.

Akce proběhla: 21.02.2015

Říkáte si, že byli Lotři na výletě v zoo? Tak jste na omylu. Navštívili totiž horolezeckou stěnu v Polici nad Metují a Klára, která si vyzkoušela nejméně 3 cesty, takto znalecky popsala chyty na stěnách.

„Bála jsem se, ale když jsem byla nahoře, tak to bylo super.“ Dodává ještě. Její průprava na boulderové stěně v Hronově se ovšem nezapře. „Vždycky jsem se těšil, až budu nahoře,“ říká Jenda Chlad „a slaňování mě bavilo úplně nejvíce.“

Výlet na boulderovou stěnu spojený s takřka polární výpravou do Kovářovy rokle vznikl díky nabídce pana Pražáka, tatínka našich lotrů. Jsme rádi, že jsme Lotrům mohli nabídnout takovýto zážitek. Vlastně to ideálně navazovalo. Nejprve stěna a posléze skály a led.

Nejlepší byl Vašek s Honzou

„Nejlepší lezci byli Vašek s Honzou. Ty vylezli úplně všechno a ještě nám pomáhali s uzly a jištěním,“ shodují se sborově Lotři. Nakonec, kluci to mají v krvi.

Máme radost, že nám rodiče pomáhají s organizováním akcí. Tato byla asi nejlepším příkladem ze všech. Někdo akci vymyslel a nabídl nám ji, další nám pomohl s dětmi ve skalách a mnoho rodičů nám pomohlo s odvozem domů. Takže děkujeme. Tato reportáž by bez Vás nikdy nevznikla.

1.3.2015 | Karel Neuschl 2015 Aktuality