Ptačí úlet. Prostě družinová akce Žabáků.

Akce proběhla: 09.02.2018 - 11.02.2018

Vyluštit záhadu spojenou se zmizením ptactva na hronovsku, zažít bojovky, při kterých tuhne krev i roste úsměv na obličeji. Spoj se s kamarády v družině a užij si víkendovku Žabáků.

V pátek 9.2. po bazénu nepojedou účastníci akce domů, ale přímo do vytopené klubovny. Zde přespí, aby mohli v sobotu podniknout výpravu do nedalekých lesů, aby získali všechny indicie, indgredience a návody na výrobu daru. Ne však pro sebe.

K tomu na ně čeká to tradiční, co klubovna poskytuje. Příjemné zázemí, večerní promítání a hry.

Akce končí v neděli 11.2. v 9:00 v klubovně.

S sebou: Kromě věcí do bazénu si přibalte tedy spacák (karimatka není nutná, klubovna poskytuje dostatek matrací na spaní), převlečení na noc a oblečení na pobyt v klubovně, hygienické potřeby. Dobrou obuv na sobotní výpravu, batoh na výpravu (může být ten, ve kterém si povezete věci na plavání, které ovšem po bazénu vyndáme a dáme v klubovně sušit), flašku na pití (nejlépe termosku), tužku a papír, šátek, perfektně vybavenou KPZ, kapesní nožík, píšťalku (měla by být součástí KPZ). Dále kelímek od pomazánkového másla nebo od jogurtu. Měl by být spíše širší, aby se neměl tencenci kácet. Kelímek bude na akci nenávratně zničen.

Strava: společná od sobotní snídaně.

Cena: Kč 200,–/účastníka (v ceně jsou náklady na materiál a společnou stravu). Platbu uhraďte do rukou vedoucího akce v neděli 11.2. při vyzvedávání dětí z akce. Akce se tak bude hradit až po jejím skončení, ale přijde nám to tak nejjednodušší vzhledem k hektickému odjezdu do bazénu v pátek večer.

8.1.2018 | Karel Neuschl Aktuality Žabáci