Projdeme branou! Letní tábor Lotrů je za námi.

Akce proběhla: 10.08.2019 - 24.08.2019

Díky Lotrům má planeta Země své místo v mezihvězdné alianci. Nemáte zač. 

Čtyři jednotky rekrutů do elitního teamu SGC plnily náročné výzvy, úkoly, prosby od zadavatelů z jiných planet. A uspěli. A zkoušky to byly nelehké. Aby ale mohlo takové dobrodružství vůbec začít, museli projít branou. Bránu ale museli nejprve správně sestavit a aby ji správně sestavili, museli najít všechny její části v Egyptu v poušti.

A do toho ty „mimozemské aktivace!“ Kdy spíte a najednou v noci pískot hlídky, protože hvězdná brána se sama aktivovala a skrz z ní k nám chodili cizí návštěvníci!

Jak jistě rozumíte, máme za sebou 14 dní jiného světa. Byli jsme na táboře! Žili jsme jinak. Bez teplé vody, elektřiny, mobilů, informací o tom všedním životě. Žili jsme ale naplno, venku, s kamarády a dělali jsme věci, o kterých se mnohým ani nesnilo. Vyprávění je nyní na dětech. Jako inspiraci můžete použít fotky.

A ještě myšlenka na závěr. Neříkáme to, protože to vlastně stejně všichni vědí,  ale vašim dětem dělalo servis asi 15 – 20 lidí. Všechno dělali perfektně, profesionálně, se silným osobním zápalem, naplno, rádi a zadarmo. Mnoho z vás rodičů se přímo podílelo na přepravě materiálu, shánělo vlek, peklo koláče, věnovali jste vlastní materiál, úrodu. Děkujeme. Protože díky tomu všemu dobru z Lotrů rostou dobří lidé.

Fotili: Tomáš Buriánek, Míra Málek, Lukáš Buriánek

1.9.2019 | Karel Neuschl 2019 Aktuality