Oddílová 11° prověřila Lotry v tábornických dovednostech

Akce proběhla: 31.05.2014 - 01.06.2014

Napadlo by Vás hledat v Hronově závod v malé pardubické a kriketu? U Lotrů byste o víkendu byli úspěšní. Konal se tam totiž další ročník oddílové jedenáctky – tedy týmového jedenáctiboje. 

A v rámci tohoto dovednostního souboje byly připraveny jak závodní soutěže, tak také náročné fyzické aktivity. Na výherce čekaly medaile a uznání celého oddílu, protože za dva dny prokázali, že si umí především poradit a s náročnými úkoly se takříkajíc popasovat.

„Chtěli jsme Lotry trochu rozpohybovat a dovolit jim zažít pořádnou soutěžní atmosféru. Dlouho jsme hledali také místo tohoto klání, ale počasí nás nakonec usměrnilo do našeho areálu klubovny a loděnice za fotbalovým stadionem,“ doplnil po závodě Tomáš Buriánek, vedoucí oddílu.

Místo konání se nakonec ukázalo jako správná volba, protože organizátoři z řad vedoucích a starších členů oddílu přesně věděli kam připravit jakou aktivitu, aby z místa vytěžili maximum.

Oddílová jedenáctka není poslední akcí tohoto druhu, na Lotry čeká na konec školního roku ještě tradiční vodácký závod, který prověří mladé Lotry v dovednostech na řece Metuji u hronovské loděnice.

Nafotil: Tomáš Buriánek

7.6.2014 | Karel Neuschl 2014 Aktuality