Oddílová 11°

Akce proběhla: 03.06.2022 - 05.06.2022

Orientace, dobrodružství, týmová souhra, napětí, zábava. Tak jsme ji popisovali před lety a tak vám ji popisujeme i dnes. Přihlašujte se!

O co tu vlastně jde? Starší členové si jistě vzpomenou a vám mladším to rádi vysvětlíme. Ono poslední ročník se nám podařilo zorganizovat v roce 2018 a to už je třeba vzpomínky lehce oprášit.

Oddílová jedenáctka je celý víkend probíhající soutěž v jedenácti disciplínách. Lotři se přihlašují jako jednotlivci, ale soutěž bude probíhat ve stejně silově vyvážených týmech. Vítězný tým bude mít tu čest, podepsat se na Památnou desku, která zdobí naši klubovnu.

Sraz: v pátek v 16:30 hodin na náměstí v Hronově

Návrat: v neděli dopoledne do Hronova na náměstí.

S sebou: Do jednoho batohu zabalte spacák, karimatku, ešus, lžíci, KPZ, uzlovačku, blok, tužku, šátek, baterku, nůž, kartáček a pastu, náhradní ponožky a spodní prádlo, alespoň 3 trička, kraťasy, tepláky, mikinu, bundu (vše v polní kvalitě, určitě se zamažete), na nohy si obujete kvalitní boty. Toto vše si totiž ponesete pěšky několik kilometrů. Jedinou výjimku budou mít Žabáci, kterým pochopitelně odlehčíme.

Všichni budou mít na této akci oddílové tričko již při nástupu v pátek.

Strava: Společná od sobotní snídaně. (V pátek večer bude možnost opéct něco na ohni.)

Místo konání: Závrchy

Cena: 0 Kč

Případné dotazy směřujte na Asfalta. tel. 737608298

14.5.2022 | Josef Tér Aktuality