Máme mokrého lotra, stal se jím Janek!

Přesně tak! Stvrzeno i podpisem na slavnostní pádlo. Od této chvíle až do příštích mokrých lotrů má Janek výsostné právo nosit putovní vodácké trenýrky.

V letošním závodě o mokrého lotra startovali závodníci především z řad Žabáků. A že to byla podívaná. Na horním úseku trati závodníci pádlovali jako o život proti proudu. Zpět projížděli slalom mezi bojkami. A to všechno na čas. Ozvláštněním oproti jiným ročníkům bylo úplné zastavení na hraně jazyka, které zvládli všichni na jedničku. Na průběh závodů z tribuny dohlíželi rodiče, kteří závodníky hlasitě podporovali. Následovala klasická pasáž krasojízdy pod jazykem, kde každý prokázal, že na schůzkách nezahálel. Trať končila závěrečným cvaknutím. Po ukončení závodů všichni naskákali do řeky a užili si chladné vody v parném dni.

Výkony to byly velice vyrovnané a o bedně rozhodovali vteřiny. Přestože jel každý, jak nejlépe dokázal, mokrý lotr mohl být jen jeden. Pro rok 2022 je jím Janek Pohanka!

Všem závodníkům gratulujeme k vodáckým výkonům. Rok co rok se každý lotr zlepšuje a my jsme rádi, že můžeme být u toho. Na všechny z Vás jsme opravdu pyšní!

Přejeme Vám všem příjemné a pohodové prázdniny a na viděnou na letním táboře.

29.6.2022 | Karel Neuschl 2022 Aktuality