Lotři zachránili svět! Na táboře v Dědově.

Akce proběhla: 08.03.2014 - 15.03.2014

Jako Jediové porazili temnou stranu zla, zamezili šíření nebezpečného viru na Zemi a na týden rozveselili jinak klidné a tiché dědovské údolí.

„Parádní bylo, když se jim to líbilo a chtěli to hrát ještě,“ řekla na konci tábora Bára Chladová, členka organizačního týmu. Společně s MichalemOndrou a Patrikem si tři týdny před táborem lámaly hlavy nad tím, jaký program a jaké hry by si mohli pro mladé Lotry připravit. „Občas to bylo namále, spousta věcí se vymýšlela až tady,“ přiznává Patrik„Náhodou, celou fyziku jsme to řešili!“ Dokresluje s humorem složité přípravy Ondra.

15ti letí oddíloví nadšenci, kteří si ještě před rokem na tomto táboře sami hráli, tady byli jako instruktoři a v nové roli se cítili opravdu dobře.

„Měla jsem strach, že bude problém, když nevím nic o hvězdných válkách, ale nakonec to nebylo vůbec potřeba. Hráli jsme perfektní hry!“ Řekla nadšeně Bára Smutná, která na jarním táboře byla s Lotry poprvé.

Ostatní Lotry zaujala např. sauna, Matěje Hrzána překvapilo množství buchet na táboře, za což vděčíme babičkám a maminkám, kteří nás v průběhu akce zásobovaly. Všichni dotazovaní ale na otázku, na co budou vzpomínat po jarním táboře, odpověděli: „sranda.“

Přikládáme mimořádně velikou dávku fotek, která atmosféru tábora dokresluje.

 

 

 

Fotili: Tomáš Buriánek, Bára Chladová, Ondra Jansa, Karel Neuschl.

 

23.3.2014 | Karel Neuschl 2014 Aktuality Fotky