Letošní Doubrava podle Lotrů: Rychlá a vodnatá

Akce proběhla: 07.04.2018

„Najeli jsme na ten kámen a já už jsem viděl Klárku, jak se vyklání z lodi. Nemohl jsem s tím nic udělat.“ Tak popisuje svoje cvaknutí David. Doubrava přitom byla ve znamení slunce a pohody.

Skoro by se dalo říct, že každoroční sjezd stejné řeky musí být nutný stereotyp. Opak je pravdou. Nikdy nevstoupíš do stejné řeky a pokaždé se na akci pokazí něco jiného. Letos jsme třeba strojili Jáchyma do půjčeného růžového neoprénu a na řeku jsme si chtěli vzít RIO, které nešlo nafouknout.

Navzdory humorným taškařicím jsme si Doubravu užili. „Byla rychlá, díky těm peřejím se rychle dostanete na jiné místo na řece,“ hodnotí sjezd Lucka Řeháková, která si spolu s mamkou sjela Martina a tím pádem se tolik nebála. „Za rok už prý ale pojedu s Eliškou.“ Lotři Doubravu mají rádi. Není pro ně obtížná a sjezd si užívají. Jen je trochu daleko a připravit takovou akci stojí mnoho práce a nervů. Děkujeme Lence Kubínové, která si to vzala na starost a jak trefně říká, „nejsem organizátor, na mě to prostě zbylo.“ A tak díky tomu vzpomínáme u fotek na Doubravu jako na akci, která byla znovu místem setkávání a sdílení toho všeho dobrého.

Fotil Tomáš

9.4.2018 | Karel Neuschl 2018 Aktuality