Jarní tábor 2022

Akce proběhla: 13.02.2022 - 19.02.2022

Sloup v Čechách, Severní Čechy, skalní labyrinty, jeskyně, hrady a zámky, bojovky, hry, kamarádi, ale také vaření na ohni, zpívání u kytary, společné poznávání světa kolem nás. Věřte nevěřte, jedeme!

Náš jarní tábor v roce 2020 svým datem konání vyhlašoval první lockdown. Bylo to také na severu Čech a my chceme otestovat, jak s lidskými dějinami pohne po 2 leté přestávce náš jarní tábor ve Sloupu v Čechách.

Akce bude speciální i v jiných ohledech. Abychom dostatečně naplnili turistickou ubytovnu, nabízíme jarní pobyt také dětem, se kterými jsme v kontaktu v rámci výkonu povolání v hronovském DDM Domino. Na táboře se nám setká pestrý a veselý kolektiv dobrodruhů.

Jedeme sem.

Sraz k odjezdu: v neděli 13.2. v 11:25 na vlakovém nádraží v Hronově.

S sebou: kartičku pojištěnce, přezůvky, spacák (ne karimatku – je zbytečná a zabírá moc místa), hygienické potřeby, ručník, náhradní spodní prádlo, dostatek ponožek, triček,.. (dostatek znamená nezbytné minimum), sportovní funkční oblečení (budeme často chodit), kvalitní obuv, batoh na výlety, termosku, blok, tužku, KPZ, šátek, baterku, kapesní nůž, kdo má, tak červenou blikačku na kolo, křesadlo, příp. jednu ping-pongovou pálku (není podmínkou). Pochopitelně oblečení na pobyt v chalupě, dobrou bundu, čepici, rukavice.. Nově ještě přibalte plavky. Pro potřeby celotáborové hry vybavte děti jednoduchým textilním doplňkem, který z dětí udělá alespoň částečně pohádkovou bytost (třeba pirátský klobouk, korunu na hlavu, princovský plášť, nějakou masku na obličej, opasek s umělohmotnou šavlí, … prostě cokoli, co drobně změní našeho táborníka v postavu z pohádky a nezabere to místo v batohu něčemu opravdu důležitému). Vše toto zabalte do jednoho batohu, který vám odvezeme doprovodným vozidlem. Do vlaku vezměte nejvýše jedno příruční zavazadlo se svačinou.

Strava: společná od pondělní snídaně, děti tedy potřebují jídlo do vlaku (budou cestovat 4 hodiny) a jídlo na večer do chalupy.

Návrat: Když vše dobře půjde, tak 19.2. v 16:08 hod. na vlakové nádraží v Hronově.

Cena: Kč 2.300,– / osobu (v ceně je doprava vlaky a autobusy, společná strava od nedělní večeře, vstupy, doprava materiálu,..). Cena tábora je pro naše oddílové děti dotována a je tedy nižší než u dětí neoddílových.

Platby: Uhraďte na účet č. 8272590207/0100 (účet DDM Domino Hronov), variabilní symbol: 202201 a do zprávy pro příjemce uveďte jméno přihlášeného dítěte. Pro účastníky nečekaně odhlášené z akce po 05.2. 2022 se vztahuje nevratný storno poplatek 500 Kč.

Podmínky O-N-(T) pro umožnění nástupu účastníka na akci: Dítě nad 12 let musí být buď očkované (certifikát), nebo po nemoci (doložené od lékaře). Pro děti pod 12 let nejsou pravidla stanovena. Očekáváme ale od těchto dětí alespoň antigenní samotest před odjezdem (provedete doma, seznámíte nás s výsledkem). Pokud je dítěti více než 12 let a nesplňuje stanovené podmínky, zavolejte vedoucímu akce, dohodnete si spolu alternativu co nejvíce vyhovující pandemickým požadavkům.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl, Tomáš Buriánek

Přihlaste se pomocí přiloženého formuláře.

Přihlašování na akci je již ukončeno.

2.1.2022 | Karel Neuschl Aktuality