Vyzvědači v temných uličkách Litoměřic

Akce proběhne: 16.11.2018 - 18.11.2018

Za měsíc vyběhneme do ulic, uliček, zákoutí, prozkoumáme náměstíčka i plácky. Budeme prchat před obránci a sami chytat cizí vyzvědače.  Budeme vyzvídat i to co nepůjde, plazit se, schovávat se :D, ale hlavně, užijeme si s kamarády skvělý víkend a (třebas) vyhrajeme pro svůj oddíl putovní VĚTEV.

Kdy: 16. – 18. listopadu

Sraz k odjezdu: nádraží ČD Hronov 16.11.2018 v 15:30

Návrat: v neděli 18.11.2018 v 17:10 na nádraží ČD v Hronově

Cena: 300 Kč (v ceně ubytování ve škole, jízdné ČD, startovné na akci)

Do batohu zabalte: karimatku, spacák, oblečení na cestu, převlečení do školy, včetně přezutí (k dispozici budou i tělocvičny, sálovky budou vhodnější než bačkory). Oblečení zvolte vhodně dle předpovědi počasí, těsně před akcí. Hygienické potřeby, sešit nebo blok, tužku, svítící BATERKU (nejlépe čelovku). Výjimečně doporučujeme všem účastníkům vzít si s sebou MOBIL.

Stravování: na akci není zajištěno společné stravování. Ve škole bude možnost použít rychlovarnou konvici. Jídlo na celý víkend, případně ešus, hrníček, lžíci či jiné potřeby ke stravování si každý zajišťuje, veze a nese sám.  V sobotu bychom rádi s dětmi zašli na něco teplého (asi nějaký McDonalds, nebo pizzerie – to je už na Vyzvědačích klasika). Prosím počítejte s tím v kapesném dětí.

S případnými dotazy k akci či co si vzít s sebou se obracejte na vedoucího akce: Pavel Lacko, tel. 730959296, email: pavellackolo3@gmail.com

Fotky z dřívějšího ročníku.

Tato akce není věkově omezena!

Tak už na nic nečekejte a přihlašujte se.

PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO.

6.11.2018 | Tomáš Buriánek Aktuality Co bude