Odemykání Úpy 2018

Akce proběhla: 31.03.2018

Akce byla pro špatné počasí a nevyhovující vodní stav zrušena. Úpu si sjedeme ve vhodnější době.

Úpa je zajímavá hlavně tím, že se jezdí na Velikonoce. A Velikonoce jsou každý rok jindy. Takže někdy máme krásné jaro a někdy máme krásnou zimu. Obtížnost sjezdu je jednoduchá, proto je akce vhodná i pro Žabáky a vodácké začátečníky. Zveme na akci také zájemce z řad rodičů! Počet míst je však velmi omezen a vyhrají ti dříve přihlášení.

Sraz: v sobotu 31.3. v 8:00 hodin ráno u loděnice

Cena:  200 Kč (cena je orientační, v ceně jsou náklady na dopravu, půjčovné a občerstvení na Slatinském mostě). Cena je stanovena pro členy oddílu Vodáci Hronov a Lotři Hronov. Hraďte hotově při nástupu na akci.

S sebou: Oblečení na vodu (vhodné je více tenkých vrstev, neopren, šusťákové oblečení, které nesaje vodu, boty). Kompletní převlečení včetně bot, velký nepromokavý pytel, nebo několik igelitových tašek na mokré oblečení a mokré boty, teplé pití, menší svačinu.

Strava: Na Slatinském mostě bude připravené občerstvení v podobě opečeného buřtu, chleba, sušenky a čaje. Je to ovšem jedna svačina, která je v ceně, proto si každý musí zajistit např. něco menšího, co sní před nasednutím do lodi.

Návrat: V odpoledních hodinách k loděnici – nelze nyní přesně odhadnout.

Přihlašování přes formulář níže. Je takovou nepsanou slušností, že starší zkušenější vodáci nabízí svoji pomoc mladším nezkušeným vodákům. Každý jsme totiž takto začínali…

Přihlašování bylo ukončeno.

 

20.3.2018 | Karel Neuschl Aktuality