Oddílovou jedenáctku vyhrálo Kyselé mango, rozhodla až rozcvička!

Akce proběhla: 23.06.2017 - 25.06.2017

Rogaining, lanové aktivity, uzlařská regata, ale také fištroniáda, škrabání brambor a kreslení obrazu. To je výčet disciplín, kterým Lotři čelili ve čtvrtém ročníku oddílového víceboje. Vyhrála skupina Kyselé mango.

Neporazitelná šestka a Smrťáci ovšem nezůstali pozadu a celé víkendové snažení tak nakonec rozhodla až nedělní duševní rozcvička. Jak říká Adam Špáta: „Je toho hodně a je to krátký.“ V tom je jedenáctka unikátní. Na děti už v pátek večer čekala noční hra. Sobotu pak střídaly disciplíny pohybové klidové, ale i vědomostní. Čas přitom byl i na vodní osvěžení.

Celá akce je výsledkem velkého dobrovolného úsilí mladých vedoucích a instruktorů, kteří Jedenáctku opět zorganizovali samostatně. Především pak rodina Kubínova hraje roli nejklíčovější. Lenka organizuje, Markéta vaří, Petr (Vojtův tatínek) půjčuje vše, co má (chalupu, auto, děti,..). Děkujeme. Děkujeme opět, ale není toho nikdy dost, také rodičům. Mnozí s vás napekli, nabídli pomoc. Vážíme si toho, i buchta nám vyřeší snídani a svačinu. Je to cenný vklad.

Akce se lotrům líbí. Nemalou roli hrají i Závrcha. Bojíme se, že nyní je role Závrch skoro důležitější, než role disciplín. Mrkněte na fotky a pochopíte.

Fotil: Tomáš Buriánek a náhodní lotři.

3.7.2017 | Karel Neuschl 2017 Aktuality