Oddílová víkendovka!

Akce proběhla: 23.03.2018 - 25.03.2018

Aktualizováno: Čtěte více.. Pojďme se potkat! Celý oddíl, všechny družiny, instruktoři, vedoucí, nafoukněme klubovnu, pojďme jako jedna opravdu velká parta udělat víkendovou akci. 

Update: Kvůli havárii vodovodní přípojky nepoteče celý víkend voda. Každý si tedy musí zajistit vlastní pití na celý víkend (Penny market je při nejhorším k dispozici). Nebude také možné používat WC. Pánové tedy chodí ven, dámy …také.

V sobotu jako celý oddíl navštívíme hronovské Domino. Lotři si tak vyzkouší boulderovou stěnu, vyrobí si něco hezkého z keramické hlíny a podívají se i do počítačové učebny. Dále stihneme krátký výlet, spoustu her venku i uvnitř a promítneme si spoustu fotografií z celého oddílového roku.

Sraz: v pátek 23.3. v 19:00 hod. v klubovně.

Konec akce: v neděli 25.3.  již v 8:00 hodin v klubovně (kvůli holčičí koledě). Děti budou v neděli bez snídaně, pouze dostanou svačinu na cestu.

S sebou: karimatku (počet matrací v klubovně bohužel nepokryje celou oddílovou základnu), spacák, přezůvky do Domina a do klubovny (nejlépe tenisky), hygienické potřeby, flašku pitím, menší batoh na výlet, hygienické potřeby, oblečení na ven a dovnitř. Na pátek večer vlastní jídlo.

Strava: společná od sobotní snídaně, sobotní večeří konče. V neděli ráno nestihneme kuchtit (resp. mění se čas, takže vstávání v půl osmé bude jakoby nyní v 6:30!), pustíme vás domů tedy nalačno.

Cena: Kč 200,–/osobu. V ceně je strava, návštěva Domina, náklady na provoz klubovny a materiál. Peníze uhraďte do rukou vedoucího akce v pátek 23.3. při nástupu na akci.

Zatím se přihlásili:

7.3.2018 | Karel Neuschl Aktuality