Mokré lotry vyhrál Jendego, v celoročním bodování se překvapení nekonalo.

Akce proběhla: 30.06.2017

Tradiční velký vodácký závod letos vyhrál zaslouženě Honza Chlad. Potvrdil tak dlouho trvající vodácké ambice. Do aquaparku v září pojede Klárka, Patrik, Vojta a Hubert, byli totiž nejaktivnějšími členy.

Body byly sečteny, minuty a sekundy spočítány a vodácké klání mělo opět veliký divácký ohlas. Diváky se tentokrát stali také samotní vedoucí, protože pro ně a pro celý oddíl připravili jedno nečekané představení rodiče dětí. Ale o tom už jinde.

Vodácký závod jsme se rozhodli letos více „zdrsnit.“ Pasáž na klidné vodě tak byla čistě symbolická, aby více toho umu mohli lotři předvést pod jazykem. Výkony to byly neskutečné, zvlášť když zvážíte, že na háčcích seděli vždy nejmladší členi oddílu – Žabáci. Zadáci ze starších družin také museli čelit náhodě, protože si háčky losovali.

Závod si tradičně vzal pod svoji taktovku Míra Málek a nešetřil novinkami. Odpoledne se totiž protáhlo do večera, kdy jsme si mohli s rodiči popovídat a ogrilovat něco dobrého na ohni. Nezbývá tedy, než vás pozvat na pěkné fotky a naviděnou na letním táboře.

Fotil: Tomáš Buriánek, Asfalt, Katka Smutná

16.7.2017 | Karel Neuschl 2017 Aktuality