LAN párty klepe na dveře

Akce proběhla: 08.01.2022 - 09.01.2022

Kolik se nás sejde letos? Vytopí počítače klubovnu? V kolik půjdeme spát? To se dozvíte už 8.1.2022.

Čeká nás zážitková akce s přespáním, hlavním prostředkem zábavy bude vlastní počítač a hry hrané spolu, ale také (především) proti sobě. V jeden čas v jedné místnosti. Pokud stále tápete, co že se vám to snažíme popsat, mrkněte třeba sem nebo sem. Prakticky se jedná o tradiční setkání počítačovými hrami narušených lidí. Vítejte mezi svými.

Sraz: 8.1.2022 ve 14 hodin v klubovně.

Konec: 9.1.2022 ve 11 hodin v klubovně.

S sebou: Kromě počítače, nebo notebooku přibalte jménem označenou prodlužovačku, rozdvojku a sluchátka. Kdo má, donese si svůj vlastní síťový kabel. Velice nám to usnadní práci. Každý by měl mít jistotu, že na PC rozjede hry jako Call of duty II (příp. IV) (viz. HW nároky), warcraft 3, minecraft. Prospěje volný prostor na HDD (alespoň 20 GB na společné hry). Dále vlastní jídlo a pití (v klubovně teče pitná voda, je zde rychlovarná konvice a základní nádobí), spacák, karimatku, hygienické potřeby.

Upozornění: Evergreen našich LAN párty je tradičně hra Call of Duty II. Je to ale tak stará hra, že má velmi specifické nároky na spuštění na nových dnešních počítačích. Jeden takový velmi zvláštní nárok je, že v zařízení musí být zapojený konektor mikrofonu. Zabalte tedy pro jistotu s sebou cokoli, co lze zapojit do konektoru pro mikrofon (mohou to být klidně starší další sluchátka).

Cena: Kč 50,– / účastník

Garant akce: Lukáš „Spajdy“ Hrubý

30.12.2021 | Ondra Jansa Aktuality