Jarní tábor ve mlýně. V březnu

Akce proběhla: 07.03.2020 - 14.03.2020

Malebné místo, nové cíle našich výletů, oddílový kolektiv, hry, ale také přísný ekologický život. Na to všechno se opět moc těšíme. Přihlašujte se.

Ano, vracíme se na místo činu, protože při poslední návštěvě bylo jasné, že tady chceme být znovu. Nový krajinný ráz, nová místa k objevování, specifický život ve mlýně plný nových příležitostí. Ale hlavně týden v dobré partě.

Jedeme sem.

Sraz k odjezdu: v sobotu 7.3. v 10:30 na vlakovém nádraží v Hronově.

S sebou: kartičku pojištěnce, spacák (ne karimatku – je zbytečná a zabírá moc místa), hygienické potřeby (pozor, ne sprchové gely – viz. Ekologická hygiena v článku s popisem chalupy), ručník, plavky, náhradní spodní prádlo, dostatek ponožek, triček,.. (dostatek znamená nezbytné minimum, vše si povezete na zádech) sportovní funkční oblečení (budeme často chodit), kvalitní obuv, batoh na výlety, termosku, blok, tužku, KPZ, šátek, baterku, kapesní nůž, přezůvky, kus toaletního papíru na cesty. Pochopitelně oblečení na pobyt v chalupě, dobrou bundu, čepici, rukavice.. Vše toto zabalte do jednoho batohu. Ten musíte bezpečně unést. Max. jedno příruční zavazadlo.

Strava: společná od sobotní večeře.

Návrat: Když vše dobře půjde, tak 14.3. v odpoledních hodinách na vlakové nádraží v Hronově.

Cena: Kč 1.800,– / osobu (v ceně je doprava vlaky a autobusy, společná strava od sobotní večeře, vstupy, doprava materiálu,..).

Platby: Uhraďte na účet č. 1191894389/0800, variabilní symbol: datum narození dítěte ve formátu DDMMRR (vzor: 12.6.2002 = 120602) a do zprávy pro  příjemce uveďte jméno přihlášeného dítěte. Pro účastníky nečekaně odhlášené z akce po 28.2. 2020 se vztahuje nevratný storno poplatek 500 Kč.

Přihlašte se pomocí přiloženého formuláře.

12.1.2020 | Karel Neuschl Aktuality