Jarní tábor v Dědově již za 3 týdny!

Akce proběhla: 06.02.2016 - 13.02.2016

A my pro Vás máme přihlášky a informace. Počet míst v chalupě je omezen, proto neváhejte a brzy se přihlašte.

Zveme Vás na tradiční oddílovou akci – týdenní jarní tábor v roubené chalupě v Dědově. Týden her, kamarádů, sportování a poznávání se vzájemně v každém Lotrovi zanechá spoustu zážitků.

Sraz k odjezdu: V sobotu 6.2. ve 13:55 na autobusovém nádraží v Hronově. Zde předáte vedoucím doplatek za akci, kopii kartičky zdravotní pojišťovny a případné léky, které dítě bere.

S sebou: Opět do jednoho batohu a max. jednoho příručního zavazadla zabalte: přezůvky do chalupy, spacák (karimatka není nutná), vhodné oblečení do chalupy, dostatek náhradního spodního prádla, ručník, hygienické potřeby, tužku, blok, šátek, uzlovačku, kdo má, tak KPZ, kapesní nůž, baterku. Na ven by děti měly mít dobrou zimní obuv, zimní oblečení, rukavice, čepici. Oblečení volte pokud možno takové, aby zaručené zašpinění moc nevadilo. Malý batoh na výlety, termosku, nebo velkou láhev na pití. Můžete dětem přibalit i menší předměty proti trudomyslnosti – oblíbenou knihu, hudební nástroj.. Nežádoucí jsou mobilní telefony. Pokud potřebujete být s dětmi v kontaktu, učiňte tak vždy až večer.

Doplněno: Zabalte dětem s sebou na jarní tábor lyže, přeskáče, hůlky a přilbu (snowboardy nevyjímaje). Kdo nemá lyže a snowboard, určitě má doma pekáč, nebo lopatu. A doporučíme také menší kapesné (alespoň 150 Kč) pro případ, že bychom šli lyžovat dvakrát.

Návrat: V sobotu 13.2. v 11:45 autobusem do Hronova.

Strava: Společná od nedělní snídaně. Na sobotní odpoledne a večer má každý vlastní jídlo.

Program: Celotáborová hra, výlety po okolí, ale také dobrodružství a sebepoznávání.

Cena: Kč 1.200,–/účastníka (v ceně je doprava, strava, ubytování a vstupy)

Účastník je přihlášen vyplněním elektronické přihlášky a uhrazením zálohy ve výši Kč 500,– na účet  1191894389/0800, variabilní symbol uveďte datum narození dítěte ve formátu RRRRMMDD, do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte/dětí.  Zálohu uhraďte nejdéle do konce ledna 2016.  Doplatek bude hrazen u odjezdu na autobusovém nádraží. Na účet lze také poukázat celou částku za jarní tábor.

13.1.2016 | Karel Neuschl Aktuality Tučňáci Wolweráci Žabáci