Hořcová výzva pokračuje, akce za 26 bodů!

Akce proběhla: 28.04.2018

Jak jde HOŘCOVÁ VÝZVA? Klárce super a co vy ostatní? Troufáte si zaútočit na první příčky hodnocení oddílů? Budete si plnit každý to svoje, nebo zatáhnete za jeden provaz a zamícháte pořadím oddílů?

Mám tu pro Vás nabídku, která Vám může každému přinést až 26 bodů a to už stojí za to! Co takhle vyrazit na společný výlet? Udělejte něco pro své rodiče a vytáhněte je do skal. Mají totiž něco, co vy dosud ne (řidičský průkaz).

Než vyrazíte, nezapomeňte si ještě doma udělat svých prvních dnešních 20 dřepů – když na to během dne každou hodinu nezapomeneš, připíšeš si večer 3b. Sraz: v sobotu 28. 4. v 8:30 v Hronově na náměstí.Odtud autem do Police do muzea Merkuru – otevírají v 9 a první 3b jsou doma. Potom rychle pokračujeme do Hlavňova. Na hrázi rybníka necháme auta a vyrazíme Kovářovou roklí po žluté, cestou míjíme studánku nezapomeňte se za 3b napít. Máme za sebou první kilometr – dnes jich musí být aspoň 10, ti starší si budou muset trasu natáhnout na 20. Ale 4b za to přece stojí. Vidíš kolem nějaké rostliny? Pokud jich 30 pojmenuješ, 3b tě neminou. Na rozcestí odbočíme na červenou Kovářovou roklí vzhůru. Kdo nemá splněný úkol 58, může se cestou za 3b vyfotit. V Kovářově rokli odbočíme na zelenou na Supí Hnízdo. Víte že má 702 m.n.m? Krásných 5b je doma. Dále pokračujeme po červené směrem na Slavný. Krásná procházka skalami kolem Slavenských hřibů až k rozcestí nad Slavným. Mladší se mohou pomalu vrátit po zelené zpět k autům, ti starší by měli pokračovat dál až na Korunu – je odtamtud krásný výhled a jako bonus super vrcholová houpačka za 1b (ale vy už jste se asi všichni stihli pohoupat, že). Vystřídali jsme 4 barvy turistických značek? No jasně a dalších 5 bodů se jistě hodí. Neviděli jste cestou náhodou 3 savce nebo snad ptačí pírko? Pokud ano, máme příjemný bonus za 3 body. A to už vůbec nepočítám, pokud někdo půjde 1 km poslepu, uklidí cestou 10 odpadků, připraví si pro ostatní hru nebo soutěž, vyfotí se (hromadně) s hořcem v oddílovém tričku, nebo snad po cestě najde nějakou kešku…

Pokud by tohle všechno splnil jen jeden člověk, na hodnocení oddílu se to téměř neprojeví – pokud nás ale bude 20…
Každopádně, my tam v sobotu budeme a co Ty?

Lucka a Eliška
P.S. Klárko, i když máš všechno hotové, bereme Tě taky :-).


Již se přihlásili:

19.4.2018 | Karel Neuschl Aktuality