Wolweráci

Jan Pavel Nawrat

Janek je novým členem oddílu od září 2015. Zařazen byl do družiny Tučňáků a později si vyzkoušel i Wolweráky. A my doufáme, že se mu bude mezi Lotry líbit.


Klára Dostálová

Je veselá za každé situace, neobvykle houževnatá a kdyby neměla dlouhé vlasy, mohli byste si myslet, že je to kluk.


Anička Chocholáčová

Jak se říká: „Tichá voda břehy mele,“ tak i Anička prožívá členství u Lotrů. Je vlastně velmi tichá, až nenápadná, ale najdete ji u každé lotroviny.


Tereza Říhová

Tereza oddílové řady doplnila v roce 2013 a hned bylo jasné, že je ve družině Žabáků jen na otočku. Temperamentem a houževnatostí se vyrovná klukům.


Bára Smutná

Bára přišla do oddílu v září 2013 jako nováček, ale během chvíle bylo jasné, že bude patřit ke skalním příznivcům lotrovin.


Jiří Schindler

Jirka je veliký vypravěč. Díky jeho fantazii je každá oddílová lotrovina neuvěřitelným dobrodružstvím.


Bolek Vladyka

Velmi šikovný Lotr, to je náš Bolek. Má perfektní docházku a je neobyčejně bystrý. 


Jeník Chlad

Jenda je ztvárnění toho pravého Lotra. Jen málokdy chybí u nějaké lotroviny a kuráž by mohl rozdávat na potkání. 


Matěj Krupa

Matěj Krupa zavítal do našeho oddílu v září 2012 a zařadil se nejprve do družiny Žabáků. V září 2013 se Matěj stal členem družiny Wolweráků. Od začátku je jasné, že Matěj bude patřit mezi šikovné skalní příznivce tábornictví, neboť jej...


Lukáš Hrubý

Lukáš je členem oddílu od září 2013 a už od počátků je jasné, že přerostl svůj věk. Nadprůměrná zdatnost a houževnatost z něho formuje budoucího reprezentanta oddílu v celorepublikových soutěžích. Ale vše má svůj čas. Nejen na Lukáše, ale na...