A co bude, až odejde Ježíšek? LAN párty.

Akce proběhla: 26.12.2017 - 27.12.2017

Kolik se nás sejde letos? Vytopí počítače klubovnu? V kolik půjdeme spát? Odpovědi na tyto dotazy již 26.12.

  • akce se nezapočítává do celoročního bodování
  • zveme na akci také rodiče – pravděpodobněji tatínky, kteří také rádi relaxují u počítačových her. Přijďte si zahrát 😉
  • pokud se přihlašujete bez PC, nic se neděje. Budete ale odkázáni na dobrovůli vašich kamarádů, že vás občas nechají něco zahrát
  • očekávejte tradiční tituly jako Call of duty, Warcraft, Minecraft a další.
  • LAN párty je určena na hraní kolektivních her. Pokud si jedete zahrát svoji oblíbenou hru pro jednoho, kterou ale nikdo další hrát nemůže, nepřihlašujte se.

Sraz na akci: v úterý 26.12. po obědě – mezi 12. – 13. hodinou.

Konec akce: ve středu dopoledne mezi 11. – 12. hodinou. Akci nikdo neopustí dříve, než mu to dovolí zúčastnění vedoucí. Je to reakce na letitou zkušenost, že tito chudáci vždy zůstali samotní v neuklizené klubovně. Letos se perfektního úklidu zúčastní všichni.

S sebou: Kromě počítače, nebo notebooku přibalte jménem označenou prodlužovačku, rozdvojku a sluchátka. Kdo má, donese si svůj vlastní síťový kabel. Velice nám to usnadní práci. Každý by měl mít jistotu, že na PC rozjede hry jako Call of duty II (příp. IV) (viz. HW nároky), warcraft 3, minecraft. Prospěje volný prostor na HDD (alespoň 20 GB na společné hry). Dále vlastní jídlo a pití (v klubovně teče pitná voda, je zde rychlovarná konvice a základní nádobí), spacák, karimatku, hygienické potřeby.

7.12.2017 | Karel Neuschl Aktuality